Menu

KTK PROSES ÇÖZÜMLERİ

 
Hijyenik Akış ekipmanları segmentinde çalışan gıda, süt ürünleri, içecek ve ilaç üreticileri için anahtar teslim projeler yürüten uzman bir ekipten edinilen zengin deneyime sahip olan KTK, Türkiye genelinde yüzlerce şirketin mühendislik tedarik taleplerini karşılamıştır.
 

Misyonumuz; Toplam Hizmet çözümü sağlamaya dayanmaktadır. Yani, bir şirketin gereksinimlerini bulmak, bu gereksinimleri karşılamak, şirket çalışanlarını eğitmek ve geçiş süreci boyunca onları desteklemek.

Hangi sektöre hizmet verirsek verelim, çok yönlülüğümüz ile müşteri dostu verimli tasarım çözümlerinde yer almaktan kılan duyuyoruz. İster Hijyenik Akış Ekipmanları, Isı eşanjörleri veya membran filtrasyon olsun, KTK ileri teknoloji ile etkili ve yenilikçi çözümler sunar.

 

VERİMLİLİK VE KALİTE MÜŞTERİ İLE BULUŞUYOR

 

KTK, ileri teknoloji ile verimliliği arttırmaya ve müşterilerine değer katmayı taahhüt eder. Bizi bugünün üretim ortamında benzersiz bir iş ortağı haline getiren, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre doğru ve ileri teknolojiyi anlamamız ve uygulamamızdır.

 

Başarımız, “Sektördeki En İyi Ekipman” üreticilerinden biri ile yapılan işbirliğinin ve geçmiş tecrübelerimizin yansımasıdır.

 

Müşterilerimize, yüksek verim ve düşük girdi maliyetleri ile, üretilen birim başına düşük ticari atık maliyetleri sunarak size yardımcı oluyoruz. Ayrıca, müşteri portföyümüzle devam eden ilişkilerimiz sayesinde müşterilerimizin kendi sektörlerindeki yeni gelişmelere karşı onları her zaman güncel tutar.

ENDÜSTRİLER

Son Haberler

LKH Prime - kendinden emişli pompa teknolojisinde yeni standart

Yeni verimli ve çok yönlü kendinden emişli pompa LKH Prime şimdi piyasaya sürüldü. Yeni Alfa Laval LKH Prime kendinden emişli pompa çok yönlüdür

Devamını Oku

Yeni TJ40G tank temizleme süresini ve maliyetini düşürür

TJ40G Rotary Jet Head tank temizleme makinesi, döngü sürelerini ve enerji, su ve temizlik maddelerinin maliyetlerini azaltırken kalıntılardan kurtulur.

Devamını Oku

Yeni Alfa Laval Aseptik Mixproof Vana büyüyen bir pazarın ihtiyaçlarını karşılıyor

Yeni Alfa Laval Aseptik Mixproof Vana, büyüyen bir pazarın ihtiyaçlarını karşılıyor 6 Ocak 2020 Alfa Laval,

Devamını Oku