LKH Prime - kendinden emişli pompa teknolojisinde yeni standart

Yeni verimli ve çok yönlü kendinden emişli pompa LKH Prime şimdi piyasaya sürüldü.

Yeni Alfa Laval LKH Prime kendinden emişli pompa, üstün verimlilik, düşük gürültü seviyeleri ve en son hijyenik tasarım standartlarını karşılayan çok yönlü bir üründür. Prime, daha kısa duruş süreleri için güvenilir ve bakımı kolaydır.

 

Yeni Standart

Kendinden emişli pompa teknolojisinde yeni bir standart oluşturan LKH Prime, gıda, süt, içecek, ilaç ve evde bakım endüstrilerindeki en katı gereksinimleri karşılamak için hava vidası teknolojisi ve gelişmiş tasarımın bir kombinasyonunu kullanır. İlaç endüstrisinin standartlarını karşılamak için gelişmiş yüzey kalitesi seçenekleri, tam malzeme izlenebilirliği ve Q-doc aracılığıyla doğrulama belgelerine sahip bir UltraPure modeli de mevcuttur.

 

Enerji Tasarrufu

LKH Prime'ın yüksek verimliliği, azaltılmış enerji maliyetlerine dönüşür. Dünyada tüketilen enerjinin yaklaşık% 10'u pompalar tarafından kullanılıyor ve gıda, süt ve içecek endüstrilerindeki tipik bir fabrika için bu rakam% 50'ye kadar çıkabiliyor. ortakların müşterileri. Ayrıca güvenilirlikle ilgileniyorlar. Enerji tasarrufu, güvenilirlik, çok yönlülük, düşük gürültü seviyeleri, hijyenik tasarım - Alfa Laval LKH Prime tüm kutuları işaretler.

 

Sessiz Çalışma

Yeni LKH Prime, daha geleneksel gürültülü pompa teknolojilerine dayandığı için geçmişte CIP / sürüklenmiş hava uygulamaları için kullanılan birçok pompadan daha sessiz çalışır. LKH Prime pompasının sessiz çalışması, onu popüler bir seçim haline getirecektir.
health and safety reasons.

 

İş Fırsatları Yaratmak

LKH Prime, sürükleyici hava içeren sıvılarla CIP görevlerini yerine getirebilen, sessiz, verimli, çok yönlü, hijyenik, kendinden emişli bir pompaya ihtiyaç duymaktadır. süreç sistemleri tasarlanırken sermaye yatırımı. Tüm bu avantajların yanı sıra güvenilir LKH platformuna ait olan yeni Alfa Laval LKH Prime, önemli iş fırsatları yaratıyor.